Bayi Özel
Telefon: 0326 718 1542
Sosyal Ağlar

SMART KİT

Lovato Avans Sıralı Sistemleri ile Dünya'ya sunduğu eşi benzeri görülmemiş yeniliği Smart Sıralı Sistem ile bir adım daha ileri taşıyarak tekrar Dünya pazarına sunuyor. Artık Smart ile sizlere daha iyi bir dizayn, kullanılabilirlik, performans ve ekonomi sunuyoruz.

Çok daha ileri teknoloji ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) ile beraber montaj kolaylığı sunarak yine bir ilke imza atıyoruz. Daha akıllı olan ECU beyin artık sistemden çok daha net sinyaller alarak, MAP (Manifold Hava Basınç) sensörü ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kullanılan yeni 2+2 şeklindeki enjektör kütükleri sayesinde daha ergonomik bir kullanım kazanılırken boxer ve farklı kullanım gerektiren diğer tip motorlar için de aynı enjektör kütükleri kullanılabilecek. Aynı zamanda bu enjektör kütükleri gaz basıncını ve ısısını okuyabilecek. Tüm parça ve ekipmanlarda yapılan yenilikler bizzat Lovato Ar-Ge departmanı tarafından son teknoloji kullanılarak test edilmiş olup, tüm araçlar için uygunluk, mükemmellik ve çok çok üstün bir performans garanti edilmektedir. Kısacası bu yeni kolay ve hızlı sistem, Lovato'nun öncüsü olduğu LPG dönüşüm sektörüne sunduğu yepyeni ve pratik bir çözümdür.

OBD II

Kendi Ayarını Kendisi Yapan Sistem ! Lovato öncüsü olduğu LPG dönüşüm pazarına en iyiyi sunmaya devam ediyor.

Yeni Easy Fast OBD II kitler, geliştirilmiş ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) beynin kendi ayarını kendisi yapması sayesinde, montaj yapılan araçların arıza lambası problemlerini ortadan kaldırıyor. Özellikle 5,6 ve 8 silindirli yüksek güçteki araçlar ile kusursuz uyum sağlayan OBD II kitler ile en iyiyi yakaladık.
Lovato Ar-Ge departmanının son teknoloji ile tüm araçlarda test ettiği bu yeni ürün ile Lovato çok üstün bir performans ve mükemmel uyumu sizlere sunmaktadır. Sizi de ekonomi ve ileri teknolojinin buluştuğu Lovato ile tanışmaya davet ediyoruz.

DİREKT ENJEKSİYONLU KİT

Direk enjeksiyonlu Kit ( TSI, FSI, GDI LPG Otogaz Dönüşüm Sistemleri )

İtalyan Devi LOVATO GAS S.P.A yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile TSI, GDI, FSI, gibi Direk enjeksiyonlu araçlar geliştirdikleri yazılım ile LOVATO otogaz dönüşüm sistemlerinin bu araçlar üzerindeki performansını kanıtlamış oldu. Piyasa TSİ, FSİ, GDİ motor lpg montajı denildiğinde akıllara gelen ilk markalardan biri olarak, şu ana kadar 1500 montaja ulaşarak HYUNDAİ İX35, KİA SPORTAGE, VOLKSWAGEN GOLF, PASSAT, JETTA, SEAT LEON gibi bir çok bir çok araca lpg montajı yapmış bulunmaktayız.

Araçlar üzerindeki performansı ile benzinden hiçbir fark göstermez iken, aynı zamanda % 35’lere kadar çıkabilen tasarruf oranı ile en ekonomik kitlerden birisidir. LOVATO’nun çalışma prensibi sıvı LPG gibi olmayıp, sisteme belli aralıklar ile püskürtülen LPG’nin yanması şeklindedir.
Vermiş olduğumuz 3 yıl garanti ile, LOVATO otogaz sistemlerinin kalitesini ortaya koymaktayız.
LPG dönüşümüne uygun araç listesi için tıklayınız.

KARBÜRATÖRLÜ KİT

Bu gruptaki ürünler karbüratörlü, tek ve çok nokta enjeksiyonlu araçlarda kullanılır. Lovato bu basit sistemdeki başarısı sonucu bir çok üretici tarafından taklit edilmiş fakat aynı başarı elde edilememiştir.

GASİTALY SIRALI LPG SİSTEMLERİ

Gasitaly srl lpg otogaz dönüşümde ileri görüşü ve müşteri odaklı yaklaşımı ile dünyada 30'dan fazla ülkede varlığını sürdüren sıralı lpg otogaz şirketi olmuştur.

Gasitaly İtalyan merkezli srl lpg otogaz ve CNG dönüşüm piyasasında ileri görüşü ve müşteri odaklı yaklaaşımı ile dünyada 30'dan fazla ülkede varlığını sürdüren sıralı lpg otogaz şirketi olmuştur.
Gasitaly sıralı otogaz dönüşüm sektöründe tanınmış deneyimli, etkin ve sürekli gelişmeyi gerektirir bir özveri ile, müşterileri ile çok yakın ilişki kurmayı başarmıştır. Gasitaly Sıralı lpg dönüşüm sistemleri, her müşterinin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vererek müşteri memnuniyeti ve gelişen teknolojiyide yakından takip ederek başarılı mücadelesinin haklı grurunu yaşamaktadır.

AKL SIRALI OTOGAZ SİSTEMLERİ

AKL lpg otogaz, firmamız kendi bünyesinde AKL lpg otogaz dönüşüm ekipmanlarının araca montajı yapılmamakta Türkiye’nin birçok yerinde AKL LPG yakıt sistemi dönüşümü sağlanmaktadır.

Satış hizmeti sunumu ve doğru montaj ile “AKL ,KME.S.P.Z.O.O VE ROMANO ” markalarının imajını, ürün ve sistemlerimizin kalite ve performansını korumak için Yetkili Bayilerimizin eğitim ve gelişmesine katkıda bulunmak için çalışmaktayız.

MİMGAS SIRALI OTOGAZ SİSTEMLERİ

Mimgas LPG & CNG Dönüşüm Kitleri karbüratörlü veya tek nokta enjeksiyonlu araçlara uygun olarak imal edilmiştir.

Mimgaz lpg otogaz Üretilen her mamul ECE-R 67.01 normlarına uygun olarak tek tek test edildikten sonra piyasaya sunulur. Tüm ürünler 24 ay garanti süresine sahiptir. Ayrıca Mimgaz lpg sistemlerinin çok noktadan enjeksiyonlu araçlar içinde lpg dönüşüm kitleri bulunmaktadır. Mimgas lpg otogaz sisteminin tamir bakım ve bilgisayarlı ayarı YALÇIN Lpg yapılmaktadır.

Çalıştığımız FİRMALAR

Yalçın Lpg olarak, talep ve beklentilerinizi , tecrübe ve konuya uzman bakışımızla , objektif biçimde değerlendirerek , bizleri tercih eden sizlerin memnuniyetini ön plana alarak , ortak amaçta birleşen çözümler sunmaktır...


Addres

Sanayi Sitesi 2.Blok No:12
Payas/HATAY, 31600

Telefon

0326 718 1542
bilgi@yalcinlpg.com

Takip Et
7/24 Destek

0537 380 4402
0543 277 9109