Bayi Özel
Telefon: 0326 718 1542
Sosyal Ağlar

Hakkımızda

Yalçın LPG müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini (KYS) bir yönetim şekli olarak benimsemiştir. YALÇIN LPG, insan kaynağı, makine, malzeme ve her tür değerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan ve kurumsal kaynak planlaması, test üniteleri ve ekipmanları ile sizlere daha iyi hizmet vermenin gayreti içerisinde olmuştur.

Uzun yıllırdan beri Payas'da sıralı lpg sıralı otogaz sektöründe hizmet veren YALÇIN LPG Hatay bölgesinin teknolojiyide kullanarak hızla gelişen, verdiği hizmet alanında Payas ve HATAY bölgesinin en çok tercih edilen lpg otogaz firması olmuştur. Lpg ve otogaz yedek parça ve servis hizmeti de sunan YALÇIN LPG sağlıklı ve konforlu bir sürüş keyfi için değerli sürücülerimizin yanında olmaya devam edecektir.


YALÇIN LPG LOVATO HATAY BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ olup verdiği hizmet kalitseiyle uzman ekip ve çalışkan kadrosuyla müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş verdiği hizmet kalitesiyle Payas ve Hatay bölgesinde otogaz ve sıralı lpg sistemlerinde Hatay otogaz firmaları içerisinde parmakla gösterilebilecek otogaz şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.
Gerek sıralı sistem gerekse karbüratörlü sistem için uygun fiyat, kalite, uygun servis açılarından en iyi Lpg dönüşüm sistemine sahip olmanız ve sorunsuz bir şekilde lpgli araç kullanımının sağlanması amacıyla sürücülerimize ve araç sahiplerine lpg dönüşüm fiyatları,lpg otogaz montaj fiyatları lpg sorunları, marka tercihleri (Lovato, brc, zavoli,landirenzo, akl, mimgas, aldesa, gasitaly) konularında gerekli yardımı sunmaktan memnuniyet duymakdayız.


VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

  • VİZYONUMUZ
    LPG Sektörünün bilgi birikimini YALÇIN LPG nin yenilikçi ruhu ve Personellerimizin dinamik yaklaşımıyla entegre bir bölge markası olmak.
  • MİSYONUMUZ
    Sizlerin beklentilerine önem vererek ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye saygılı ürünler sunmak

Biz ülkemize ve müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzun bilicinde olarak işimizi icra ediyoruz ve en zor koşullarda bile müşterilerimize tam performansı vaat ediyoruz.
Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek, beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Hedefler Ve Projeler

Payas LPG Pazarının (65%)

Hatay LPG Pazarının (35%)

Müşteri Memnuniyeti (100%)


Şirketimiz, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimli ve yetişmiş kadrosu ve oluşturduğu araç filosuyla Ülkemizin her köşesine mal satmakta ve sektörde faaliyet gösteren her müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir.

Yönetim

Yalçın KATIRCI

0537 380 4402

yalcin@yalcinlpg.com


M.Berkay KATIRCI

0543 277 9109

berkay@yalcinlpg.com


Kalite

Türkiye'deki sıralı sistem tecrubeleri dikkate alınarak sektörün önde gelen firmalarından uzmanlaşmış, elemanlar tarafından seçilerek oluşturulmuş sorunsuz markalardır. YAŞÇIN LPG TSE belgeli olup kullanılan tüm malzemeler AVRUPA BİRLİĞİ STANDART'I olan ECR 67-01 kalite belgelidir.

Çalıştığımız FİRMALAR

Yalçın Lpg olarak, talep ve beklentilerinizi , tecrübe ve konuya uzman bakışımızla , objektif biçimde değerlendirerek , bizleri tercih eden sizlerin memnuniyetini ön plana alarak , ortak amaçta birleşen çözümler sunmaktır...


Addres

Sanayi Sitesi 2.Blok No:12
Payas/HATAY, 31600

Telefon

0326 718 1542
bilgi@yalcinlpg.com

Takip Et
7/24 Destek

0537 380 4402
0543 277 9109